BEST BUDDIES TURKEY TRAKYA EKİBİ EĞİTİMLERİ TAMAMLANDI.

Best Buddies Turkey Edirne Ekibi 2019-2020 Akademik Yılı; Liderlik Semineri ve Engellilik Konusuna Doğru Yaklaşım seminerlerini tamamladı.

Best Buddies Turkey projesi Edirne’de 7. yılında, 7 lise ve 250 gönüllü ile devam ediyor. Projeyi uygulayan; 80.Yıl Cumhuriyet Anadolu Lisesi, Edirne Sosyal Bilimler Lisesi, Edirne Lisesi, Edirne Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Anadolu Lisesi, Edirne Sınav Anadolu Lisesi, Edirne Süleyman Demirel Fen Lisesi ve Edirne Bahçeşehir Koleji’nin katılımları ile gerçekleştirilen Liderlik Semineri Best Buddies Turkey  proje koordinatörümüz Recep ALTINORDU, Engellilik Konusuna Doğru Yaklaşım Semineri Best Buddies Turkey Program Yöneticisi ve Özel eğitim danışmanı Emirhan COŞKUN tarafından verildi.

Best Buddies Turkey Saray Ekibi de Liderlik Semineri ve Engellilik Konusuna Doğru Yaklaşım seminerlerini tamamladı. Liderlik Semineri Best Buddies Turkey  proje koordinatörümüz Recep ALTINORDU, Engellilik Konusuna Doğru Yaklaşım Semineri Best Buddies Turkey Program Yöneticisi ve Özel eğitim danışmanı Emirhan COŞKUN tarafından verildi.